10 Kamu Kurum 32 Kamu Personeli Alımı KPSS Siz

10 Kamu Kurum 32 Kamu Personeli Alımı KPSS Siz

İŞKUR iş ilanları üzerinden kamu personeli alımı KPSS Siz ilanları yayımladı. Kamu personeli alımı KPSS siz ilanlarıyla10 kurum 32 işçi ve memur alımı yapıyor.

İŞKUR üzerinden10 Belediye Başkanlığı 32 kamu personeli alımı KPSS siz için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında İzmir İZFAŞ 1 avukat, 2 büro işçisi, Afyonkarahisar İhsaniye 3 temizlik görevlisi, Balıkesir Kepsut 2 beton parke ve parke taşı döşeme işçisi, İstanbul Asfalt Fabrikaları 2 kazı ve hamaliye, İstanbul PENTAŞ 2 aşçı, aşçı yardımcısı, Muğla Milas 3 garson, 3 mutfak yardımcısı, İstanbul KİTAŞ 2 danışma memuru, Bartın Hasankadı 2 büro işçisi, 1 beden işiçisi,  İzmir İZELMAN 1 piyano eğitmeni, 1 hemşire, Tunceli Çemişgezek 7 beden işçisi alacak.


KAMU PERSONELİ ALIMI KPSS SİZ İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


KAMU PERSONELİ ALIMI KPSS SİZ GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.


KAMU PERSONELİ ALIMI KPSS SİZ İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 17 Aralık 2021 olarak belirtilmiş olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

İzmir İZFAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/51339/izmir-izfas-tic-a-s-17-12-2021.pdf 
Afyonkarahisar İhsaniye
https://media.iskur.gov.tr/51520/afyonkarahisar-ihsaniye-ihsan-oren-tas-tem-sti-17-12-2021.pdf 
Balıkesir Kepsut
https://media.iskur.gov.tr/51528/balikesir-kepsut-belediyesi-per-ltd-sti-17-12-2021.pdf 
İstanbul Asfalt Fabrikaları
https://media.iskur.gov.tr/51573/istanbul-asfalt-fabrikalari-san-tic-a-s-17-12-2021.pdf 
İstanbul PENTAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/51579/istanbul-pentas-a-s-17-12-2021.pdf 
Muğla Milas 
https://media.iskur.gov.tr/51586/mugla-milas-belediyesi-gida-ins-turz-san-tic-ltd-sti-17-12-2021.pdf 
İstanbul KİTAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/51590/istanbul-kucukcekmece-ins-taah-san-tic-a-s-17-12-2021.pdf 
Bartın Hasankadı
https://media.iskur.gov.tr/51594/bartin-hasbel-tem-hiz-yapi-ins-tur-san-ve-tic-ltd-sti-17-12-2021.pdf 
İzmir İZELMAN
https://media.iskur.gov.tr/51601/izmir-izelman-gen-hiz-tic-a-s-21-12-2021.pdf 
Tunceli Çemişgezek 
https://media.iskur.gov.tr/51566/tunceli-cemisgezek-belediyesi-per-ltd-sti-17-12-2021.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 17 Aralık 2021

Popüler İlanlar