10 Kamu Kurumu 9 İlde 71 KPSS’li Ve KPSS Şartsız Personel Alımı

10 Kamu Kurumu 9 İlde 71 KPSS’li Ve KPSS Şartsız Personel Alımı

İŞKUR üzerinden 10 Kamu Kurumu 9 ilde 71 KPSS’li ve KPSS şartsız personeli alımı için iş ilanları yayımladı. Temizlik personeli şoför büro görevlisi… alınacak.

İŞKUR üzerinden 10 Kamu Kurumu 9 ilde 71 KPSS’li ve KPSS şartsız personeli alımı için iş ilanları yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Ağrı Patnos SYDV 7 temizlik personeli, Bingöl Adaklı SYDV 3 temizlik görevlisi, Gaziantep Araban SYDV 5 hasta ve yaşlı hizmetleri bakımı, Gaziantep Nurdağı SYDV 5 hasta ve yaşlı hizmetleri bakımı, Kemer Burdur SYDV 3 temizlik işçisi, Hisarcık Kütahya SYDV 3 temizlik personeli, Giresun Espiye SYDV 1 sosyal yardın ve inceleme görevlisi, 1 büro görevlisi, Kayseri KAYMEK 20 ağır vasıta şoförü, 1 dozer operatörü, 2 ekskavatör operatörü, İstanbul İSPER 1 makam şoförü, 6 yolcu hizmetleri uzmanı, 4 sosyal medya iletişim uzman yardımcısı, 1 sistem destek uzmanı, Çanakkale Kepez Belediyesi 8 beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. www.kariyerkamu.com haberidir. 


KPSS’Lİ VE KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI ADAYLARINDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


KPSS’Lİ VE KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


KPSS’Lİ VE KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 23.02.2022 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir. 

Ağrı Patnos SYDV
https://media.iskur.gov.tr/53215/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-agri-patnos-sydv-pers-alimi-23-02-2022.pdf 
Bingöl Adaklı SYDV
https://media.iskur.gov.tr/53213/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-bingol-adakli-sydv-pers-alimi-23-02-2022.pdf 
Gaziantep Araban 
https://media.iskur.gov.tr/53102/d-users-hasan-guday-desktop-gaziantep-araban-sydv-23-02-2022.pdf 
Gaziantep Nurdağı
https://media.iskur.gov.tr/53072/c-users-hasan-guday-desktop-gaziantep-nurdagi-sydv-23-02-2022.pdf 
Kemer Burdur SYDV
https://media.iskur.gov.tr/53051/c-users-hasan-guday-desktop-burdur-kemer-sydv-23-02-2022.pdf 
Hisarcık Kütahya SYDV
https://media.iskur.gov.tr/53049/c-users-hasan-guday-desktop-kutahya-hisarcik-sydv-23-02-2022.pdf 
Giresun Espiye SYDV
https://media.iskur.gov.tr/52925/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-giresun-espiye-sydv-pers-alimi-23-02-2022.pdf 
Kayseri KAYMEK   
https://media.iskur.gov.tr/53176/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-kayseri-kaymek-a-s-23-02-2022.pdf 
İstanbul İSPER
https://media.iskur.gov.tr/53178/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-istanbul-pers-yont-a-s-23-02-2022.pdf 
Çanakkale Kepez Belediyesi
https://media.iskur.gov.tr/53119/d-users-hasan-guday-desktop-canakkale-kepez-hizmet-gruplari-a-s-23-02-2022.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 23 Şubat 2022

Popüler İlanlar