100 Kamu İşçisi Sürekli İşçi Alımları

100 Kamu İşçisi Sürekli İşçi Alımları

İŞKUR iş ilanları üzerinden 100 Kamu Personeli Alımı yapılması için Sürekli İşçi Alımları ilanları yayımlandı. İş İlanları kapsamında daimi kamu işçi alımı yapılacak. Detaylar haberimizde...

İŞKUR İş İlanları üzerinden 100 personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Pendik Belediyesi daimi kamu işçisi alacak. Kariyer Kamu Kariyer Kamu ekibi olarak detayları sizlerle paylaşıyoruz.


BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan T.C. kimlik no.lu  öz geçmiş istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.

pendik.png


BAŞVURU BİLGİLERİ

Pendik personel alımı ilanına son başvuru tarihi 27 Ekim 2021 günü olup başvurular istihdam@pendik.bel.tr   internet adresine CV gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ekim 2021