11 Kamu Kurumu 8 İlde 203 KPSS Şartsız Memur Ve Kamu İşçisi Alıyor

11 Kamu Kurumu 8 İlde 203 KPSS Şartsız Memur Ve Kamu İşçisi Alıyor

İŞKUR üzerinden 8 şehirde Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında 11 Kamu Kurumuna 203 memur ve kamu işçisi alımı yapılacağı duyuruldu.

İŞKUR üzerinden 8 şehirde 203 Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Ankara Çankaya Belediyesi 5 çocuk gelişimci ve çocuk gelişimi eğitimi öğretmeni, 2 ergoterapist, 2 özel eğitim öğretmeni, 40 çöp kamyonu şoförü, 85 çöp kamyonu arkası çöp toplama personeli, süpürge personeli, vasıfsız işçi, 2 fitness antrenörü, 1 havuz operatörü, 1 plates eğitmeni, 1 hemşire, 3 yüzme antrenörü, 2 elektrik ustası, 4 kaynak ustası, 3 marangoz ustası, 2 sıhhi tesisat ustası, 2 yapım ustası, Manisa Akhisar Belediyesi 15 beden işçisi, Sakarya Geyve Yöresel Ürünler 2 büro personeli, Manisa Şehzadeler Mühendislik 2 şoför, 4 çöp kamyonu arkası toplayıcısı, Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi İktisadi İşletme Müdürlüğü  2 temizlik görevlisi, İzmir Bayındır 2 bulaşıkçı, Burdur Çavdır Belediyesi 2 temizlik hizmetleri fırın ustası, Mersin Büyükşehir Belediyesi 3 garson, 3 aşçı, Tekirdağ Çerkezköy 4 otopark görevlisi, Ağrı Doğubeyazıt Belediyesi 1 mimar, 1 imam, 1 arşiv sorumlusu, Ankara Türkiye Belediyeler Birliği 5 yazılım ve veri tabanı uzmanı alımı yapılacağı duyuruldu. www.kariyerkamu.com haberidir.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 19.11.2021 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Ankara Çankaya Belediyesi 
https://media.iskur.gov.tr/50414/ankara-cankaya-belde-sos-etkin-gida-tem-egt-bilisim-san-tic-a-s-19-11-2021.pdf 
https://media.iskur.gov.tr/50396/ankara-cankaya-belediyesi-personel-a-s-19-11-2021.pdf 
Manisa Akhisar Belediyesi 
https://media.iskur.gov.tr/50400/manisa-akhisar-belediyesi-personel-a-s-19-11-2021.pdf 
Sakarya Geyve Yöresel Ürünler
https://media.iskur.gov.tr/50394/sakarya-geyva-yoresel-urun-gida-urt-san-tic-ltd-sti-19-11-2021.pdf 
Manisa Şehzadeler Mühendislik
https://media.iskur.gov.tr/50391/manisa-sehzadeler-muhendislik-a-s-19-11-2021.pdf 
Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi İktisadi İşletme Müdürlüğü   
https://media.iskur.gov.tr/50390/ankara-muzik-ve-gguzel-sanatlar-universitesi-iktisadi-isletme-mudurlugu-19-11-2021.pdf 
İzmir Bayındır
https://media.iskur.gov.tr/50188/izmir-byndr-tur-ener-org-ins-kayn-egt-gida-tar-tem-guv-tas-san-tic-a-s-19-11-2021.pdf 
Burdur Çavdır Belediyesi 
https://media.iskur.gov.tr/50099/burdur-cavdir-tem-hiz-ins-san-ve-tic-ltd-sti-19-11-2021.pdf 
Mersin Büyükşehir Belediyesi
https://media.iskur.gov.tr/50086/mersin-buyuksehir-belediyesi-denizkizi-turizm-a-s-19-11-2021.pdf 
Tekirdağ Çerkezköy 
https://media.iskur.gov.tr/50059/tekirdag-cerkezkoy-tar-kim-urun-urt-satis-paz-a-s-19-11-2021.pdf 
Ağrı Doğubeyazıt Belediyesi
https://media.iskur.gov.tr/49899/agri-dogubayazit-beldf-pers-ltd-sti-19-11-2021.pdf 
Ankara Türkiye Belediyeler Birliği 
https://media.iskur.gov.tr/49868/ankara-turkiye-belediyeler-birligi-personel-a-s-19-11-2021.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 19 Kasım 2021