12 Devlet Üniversitesi 576 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor Farklı Şehirlerden Birçok Meslek

12 Devlet Üniversitesi 576 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor Farklı Şehirlerden Birçok Meslek

Devlet Üniversiteleri yayımladıkları resmi ilanlar ile farklı şehir ve branşlarda 576 sözleşmeli personel alımı yapacak. Alım yapılan meslek ve şehirler haberimizde…

12 Devlet Üniversitesi 576 sözleşmeli personel alımı için resmi iş ilanları yayımladı. Birçok meslekten farklı öğrenim düzeylerinden kamu personel alımı yapılacak.


Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
   
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 80 sözleşmeli personel alımı için yayımladığı ilan ile psikolog, fizyoterapist, ebe, hemşire, laborant, diğer sağlık personeli, röntgen teknisyeni, sağlık teknikeri mühendis, teknisyen, büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli alacak. 
Son başvuru tarihi 18 Ocak


Çorum Hitit Ünivrsitesi
 
Çorum Hitit Üniversitesi 4B sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. Buna göre 15 temizlik personeli ve 10 koruma ve güvenlik görevlisi olmak üzere 25 personel alımı yapılacak. 
Son başvur tarihi 20 Ocak


Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 4B sözleşmeli personel alımı ilanı ile 30 işçi ve memur alımı yapacak. Buna göre büro personeli, bakım onarım personeli, temizlik personeli, koruma ve güvenlik görevlisi alınacak. 
Son başvuru tarihi 24 Ocak


Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
  
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 12 sözleşmeli personel alacak. Yayımlanan resmi ilana göre  koruma ve güvenlik görevlisi teknisyen temizlik personeli alımı yapılacak.  
Son başvuru tarihi 24 Ocak

 

İzmir Bakırçay Üniversitesi

İzmir Bakırçay Üniversitesi ortaöğrertim ve lisans mezunu 18 kamu personel alımı ilanı yayımladı. Buna göre büro personeli, teknisyen, temizlik görevlisi, bahçıvan, koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacak. 
Son başvuru tarihi 25 Ocak


Şanlıurfa Harran Üniversitesi
 
Şanlıurfa Harran Üniversitesi 4B sözleşmeli personel alımı ilanı ile 107 kişilik kadro açıkladı. Buna göre hemşire, eczacı, biyolog, sağlık teknikeri, laborant, röntgen teknisyeni, mühendis, büro personeli, sağlık personeli, koruma ve güvenlik görevlisi alınacak. 
Son başvuru tarihi 25 Ocak


Kayseri Üniversitesi

Kayseri Üniversitesi kadın erkek en az 55 KPSS puan ile ortaöğretim ve ön lisans mezunu koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. 
Son başvuru tarihi 25 Ocak


Denizli Pamukkale Üniversitesi

Denizli Pamukkale Üniversitesi 4b alım ilanları yayımladı. 110 Kişilik kadroya hemşire, röntgen teknisyeni, eczacı, sağlık teknikeri, laborant, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, diğer sağlık personeli, destek personeli, mühendis, avukat, büro personeli alacak.  
Son başvuru tarihi 26 Ocak


Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 16 sözleşmeli personel alımı ilanı kapsamında lise ve ön lisans mezunu büro personeli, teknisyen, şoför, bahçıvan, temizlik personeli, koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacak.
Son başvuru tarihi 26 Ocak


Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
 
Ankara yıldırım Beyazıt Üniversitesi 116 kişilik kadro için sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. Buna göre büro personeli teknisyen sağlık teknikeri hemşire alınacak.  
Son başvuru tarihi 27 Ocak


İstanbul Üniversitesi

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü sınavsız 32 personel alacak. 28 hemşire, 2 ebe ve 2 büro personeli alımı yapılacak. 
Son başvuru tarihi 27 Ocak


İstanbul Medeniyet Üniversitesi

İstanbul Medeniyet Üniversitesi sınavsız 17 sözleşmeli personel alımı yapılması için yayımladığı ilan kapsamında temizlik görevlisi, mühendis, hemşire, koruma ve güvenlik görevlisi, şoför alınacak. 
Son başvuru tarihi 28 Ocak   

Son Başvuru Tarihi: 28 Ocak 2022

Popüler İlanlar