165 Kişilik Engelsiz Engelli  Kamu Personeli Alımı İlanları Yayımlandı

165 Kişilik Engelsiz Engelli Kamu Personeli Alımı İlanları Yayımlandı

İŞKUR iş ilanları üzerinden engelsiz engelli kamu personeli alımı İlanları yayımlandı. Belediye Başkanlığı bu kapsamda 165 personel alımı yapacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden 165 daimi  personel alımı yapılması için engelsiz engelli kamu personeli alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi 13 engelli personel, 2 kaporta boya ustası, 7 inşaat teknisyeni (usta), 1 inşaat kaynakçısı, 22 elektronik teknikeri/teknisyeni, 1 elektronik kart tamir teknikeri, 31 elektrik teknikeri/teknisyeni, 16 demiryolu teknisyen ustası, 8 mekanik teknikeri/teknisyeni, 8 makine teknikeri/teknisyeni, 1 satın alma uzmanı, 1 insan kaynakları uzmanı, 2 özlük işleri uzmanı, 1 görselleştirme uzmanı, 3 inşaat mühendisi, 12 elektronik mühendisi, 10 elektrik mühendisi, 11 makine mühendisi alacak.


ENGELSİZ ENGELLİ KAMU PERSONELİ ALIMI GENEL ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


ENGELSİZ ENGELLİ KAMU PERSONELİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

METRO personel alımı ilanına son başvuru tarihi 31.12.2021 günü olup başvurular https://kariyer.ibb.istanbul/ Genel Başvuru adresine yapılacaktır.www.kariyerkamu.com haberidir. 

Son Başvuru Tarihi: 31 Aralık 2021

Popüler İlanlar