18-45 Yaş Arasında 7 Fabrikaya Bay-Bayan 510 İşçi Alımı Yapılacak!

18-45 Yaş Arasında 7 Fabrikaya Bay-Bayan 510 İşçi Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden 7 fabrika 8 farklı ilanı ile işçi alımı yapacağını duyurdu. Toplamda 510 işçi alınacak. İlkokul ve ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilir.

Karaman, Konya, Mersin ve Kırklareli şehirlerinde faaliyet gösteren Saray Bisküvi Ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi, Şimşek Bisküvi Ve Gıda, BİSKOT Bisküvi Gıda, Modern Çikolata, Palmiye Bisküvi Çikolata Kek Gıda, Hazal Bisküvi, Azra Bisküvi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 8 farklı iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Açık İş İlanları’’ sayfasında yayınlanan ilan detaylarına göre, 7 farklı bisküvi fabrikasına bay-bayan toplam 510 işçi alımı yapılacak! 


BAŞVURU İŞLEMLERİ

BİFA Bisküvi tarafından, İŞKUR sayfasında yayınlanan ilan detaylarında ‘’Fabrikamız da çalıştırılmak üzere Vasıflı-Vasıfsız 18-45 yaş arası BAY-BAYAN elemana ihtiyaç vardır’’ şartı belirtilirken, Saray, Şimşek, Modern Çikolata, Palmiye, BİSKOT ve Azra Bisküvi Fabrikalarının ilanlarında yaş sınırı belirtilmemiştir.
Bisküvi fabrikalarına işçi alımı başvuruları İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online şeklinde yapılacaktır. Her bir ilanın son başvuru tarihi farklıdır. Bu ilanlara en az ilkokul ve  ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilir. Aşağıda başvuru ekranlarına ait link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak İŞKUR aracılığı ile başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.
İlanları görüntülemek ve hemen başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ


 ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
.**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

Son Başvuru Tarihi: 18 Aralık 2021