2 İlde Belediyeler 46 İtfaiye Eri Alıyor

2 İlde Belediyeler 46 İtfaiye Eri Alıyor

2 Şehirde Belediye Başkanlıkları 46 itfaiye eri alımı için iş ilanları yayımlandı. Çanakkale ve Samsun illerinden alım yapılacak. Tüm detaylar ve başvuru şartları haberimizde..

2 şehirde personel alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında farklı Belediye Başkanlıkları tarafından 46 itfaiye eri alımı yapılacağı duyuruldu. 
 

 

Çanakkale Belediye Başkanlığı 6 İtfaiye Eri Alımı
İlanın detayları için Buraya Tıklayınız
https://www.kariyerkamu.com/is-ilani/belediyeye-aylik-en-az-5400-maasla-12-memur-alimlari-yapilacak-6532.htm
Son Başvuru Tarihi: 27 Ağustos 2021 
Samsun Büyükşehir Belediyesi 40 İtfaiye Eri Alımı
İlanın detayları için Buraya Tıklayınız
https://www.kariyerkamu.com/is-ilani/buyuksehir-belediyesi-110-memur-aliyor-6525.htm
Son Başvuru Tarihi: 20 Ağustos 2021 

 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

** Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
** Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
** Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
** Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
** Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
** Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.
https://www.kariyerkamu.com haberidir

Son Başvuru Tarihi: 27 Ağustos 2021