25 Kamu Personel Alımı Daimi Destek Personeli Ve Büro İşçisi

25 Kamu Personel Alımı Daimi Destek Personeli Ve Büro İşçisi

İŞKUR üzerinden 25 daimi kamu personel alımı yapılacak. Buna göre destek personeli ve büro işçisi alınacak. Alım şartları neler?

İŞKUR üzerinden 25 daimi personel alımı yapılması için kamu personel alımı ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul İSPER 10 destek personeli (yardımcı hizmetler), 15 büro işçisi alacak.

 

GSB 652 Sözleşmeli Personel Alımı

İZULAŞ İş İlanları

KPSS Şartsız Kamu Personel Alımı

 

BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına başvurular 02.02.2022 - 05.02.2022 tarihleri arasında https://kariyer.ibb.istanbul/ Genel Başvuru adresinden yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
 

sper-1-002.pngsper-2-002.png

Son Başvuru Tarihi: 05 Şubat 2022

Popüler İlanlar