28 Daimi Kadın-Erkek En Az İlkokul Mezunu Belediye Şoför Alımı

28 Daimi Kadın-Erkek En Az İlkokul Mezunu Belediye Şoför Alımı

İŞKUR üzerinden 28 daimi en az ilkokul mezunu personel alımı yapılması için yayımlanan ilanlar kapsamında belediye şoför alımı yapacak.

İŞKUR üzerinden 28 daimi en az ilkokul mezunu personel alımı yapılması için belediye şoför alımı iş ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Eskişehir  ESTRAM Hafif Raylı Sistemler Ulaşım en az ilkokul mezunu otobüs şoförü alacak.


BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az ilkokul mezunu olması zorunludur.     
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az (D) sınıfı (yeni) sürücü belgesi olması zorunludur.
 

BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına son başvuru tarihi 14 Şubat 2022 günü olup başvurular [email protected]  internet adresine CV gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com
 

eskisehir-005.png

Son Başvuru Tarihi: 14 Şubat 2022

Popüler İlanlar