3 İlde Kamu Kurumları 10 Personel Alımları

3 İlde Kamu Kurumları 10 Personel Alımları

3 ilde kamu kurumları hangi pozisyonlarda 10 personel alımları yapıyor...

Kamu kurumları yayımladıkları ilanlarda 1 sosyal inceleme görevlisi, 1 inşaat mühendisi, 5 halkla ilişkiler ve tanıtım meslek elemanı, 1 organizasyon destek personeli, 1 yazılı ve prestij medya uzmanı, 2 yüzyüze destek uzman yardımcısı alımları yapıyor.

Tunceli Ovacık Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı  iki ay deneyim sahibi, 18 ila 35 yaş aralığında olan, KPSS sınavında en az P3 60 puan almış, dört senelik lisans mezunu, B ehliyetli, iyi araç kullanabilen, sosyal iletişi becerisi olan, muhasebe işlemlerinde tecrübeli, belirsiz süreli sözleşmeli olarak 1 sosyal inceleme görevlisi alıyor. Adaylar 21 Mayıs 2021 tarihine kadar başvuru yapabilirler.
Resmi İlan

tunceli-1.jpgtunceli-2.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Muğla Kavaklıdere Belediyesi, Kavaklıdere ilçe sınırları içinde ve Kavaklıdere mahallelerinde görev yapmak üzere 1 inşaat mühendisi alıyor. Adaylar 20 Mayıs 2021 tarihine kadar başvuru yapabilirler.
Resmi İlan

mugla-002.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. müdürlük faaliyetlerinde görev yapacak, gelen şikayetleri toplayıp, değerlendirecek, dokümantasyon, arşiv, istatistik, form ve dosya oluşturulması işlerini yapacak, belediye işleri hakkında halka bilgilendirme yöntemleri araştıracak en az lise veya engelli en az ilkokul 5 halkla ilişkiler ve tanıtım meslek elemanı alıyor.  Adaylar 22 Mayıs 2021 tarihine kadar başvuru yapabilirler.

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. halkla ilişkiler, iletişim vb. lisans mezunu, toplantı, organizasyon, kongre deneyimli, planlama ve organizasyon becerileri olan, analitik düşünen, motivasyonu ve özgüveni yüksek, kamudaki satın alma süreçlerine hakim, ofis programlarında iyi, diksiyonu iyi, grup çalışmasına uyan 1 organizasyon destek personeli,

Dört yıllık üniversite mezunu, grup çalışmasına uyan, editoryal  yeteneğe sahip, kamu bilgi birikimi olan, deneyimli, 1 yazılı ve prestij medya uzmanı,

Vardiyalı çalışabilen, ofis programlarında iyi, çözüm odaklı, yazılı ve sözlü iletişimde başarılı, önlisan1 yüzyüze destek uzman yardımcısı   alıyor. Adaylar 23 Mayıs 2021 tarihine kadar başvuru yapabilirler.
https://www.kariyerkamu.com haberidir.
Resmi İlan

organizasyon.jpghalklailiskiler.jpgdestek.jpgmedya.jpg
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 23 Mayıs 2021