3 Meslekten KPSS Şartsız Kamu Personeli Alımı Yapılacak

3 Meslekten KPSS Şartsız Kamu Personeli Alımı Yapılacak

İŞKUR iş ilanları üzerinden daimi memur ve kamu işçisi alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İş İlanları kapsamında 3 meslekten Kamu Personeli Alımı yapılacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Muğla Büyükşehir Belediyesi 1 kasiyer, 1 temizlik görevlisi, 1 muhasebe meslek elemanı alacak.
 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

** BAĞYAKA personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur. 
** BAĞYAKA personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** BAĞYAKA personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur 
** BAĞYAKA personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** BAĞYAKA personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur.
** BAĞYAKA personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


BAŞVURU BİLGİLERİ

BAĞYAKA personel alımı ilanına son başvuru tarihi 12 Ekim 2021 günü olup başvurular ilan metninde belirtilen adrese şahsen yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

TAM İLAN METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 12 Ekim 2021