30 Meslekten 113 Kişilik Kadroya Belediye Personel Alımı

30 Meslekten 113 Kişilik Kadroya Belediye Personel Alımı

İŞKUR üzerinden 113 daimi personeli alımı yapılması için yayımlanan Belediye personel alımı ilanları kapsamında 30 meslekten işçi ve memur alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 113 daimi engelli-engelsiz personel alımı yapılması için Belediye personel alımı ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İzmir İZENERJİ 2 ses eğitmeni, 2 spor eğitmeni, 2 dağıtım personeli gıda), 15 büro personeli, 2 güzellik eğitmeni, 2 elektrik teknisyeni, 2 elektrik teknikeri, 2 harita teknikeri, 2 iç mekan tasarımcısı, 2 kapı kontrol görevlisi, 3 acil tıp teknisyeni, 2 kasap, 2 müzisyen, 5 odacı, 2 operatör, 2 operatör (forklift), 4 psikolog, 2 radyoloji teknisyeni, 3 sosyolog, 2 sanat yönetmeni, 5 şoför, 2 inşaat teknisyeni, 10 temizlik personeli, 2 vasıflı işçi /betonarme demircisi), 2 vasıflı işçi (inşaat ustası), 20 vasıfsız işçi, 1 web tasarım teknisyeni, 3 engelli çağrı operatörü, 2 aşçı, 6 çağrı operatörü, 2 çocuk gelişimci alacak.


BELEDİYE PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


BELEDİYE PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına başvurular 31.01.2022 - 02.02.2022 tarihleri arasında www.izenerji.com.tr adresine CV gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 02 Şubat 2022

Popüler İlanlar