4 Meslek Daimi En Az İlkokul Ve Lise İSPER  Personel  Alımı

4 Meslek Daimi En Az İlkokul Ve Lise İSPER Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden daimi en az ilkokul ve lise mezunu İSPER Personel Alımı ilanı yayımlandı. 4 meslekten kamu personeli alımı yapılacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden en az ilkokul ve lise 21 daimi personel alımı yapılması için İSPER Personel Alımı ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi 3 tesis bakım personeli, 1 laborant, 3 makine teknisyeni, 14 elektrik teknisyeni alacak.


İSPER  PERSONEL  ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 20-35 yaş aralığında olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


İSPER  PERSONEL  ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

İSPER personel alımı ilanına son başvuru tarihi 15 Aralık 2021 günü olup başvurularhttps://kariyer.ibb.istanbul/Genel Başvuru  internet adresine CV gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Tam ilan metni için BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 15 Aralık 2021

Popüler İlanlar