42 İlde İlköğretim Lise Bekçi Alımı Başvuruları Başladı

42 İlde İlköğretim Lise Bekçi Alımı Başvuruları Başladı

İŞKUR Türkiye İş Kurumu üzerinden bekçi alımı için yeni iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlara kapsamında İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa, Antalya başta olmak üzere 16 ilde bekçi alımı yapılacak.

İŞKUR’un açık iş ilanları sayfasında yeni bekçi alım ilanları yayınlandı ve bu ilanlara göre 16 ilde farklı kurumlara en az ilköğretim ve lise mezunu öğrenim düzeylerinden bekçi alınacak. 

 

Adana, Aksaray, Amasya, Balıkesir, Bursa, Çorum, Düzce, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Samsun, Tekirdağ olmak üzere toplam 16 ilde bekçi alımı yapılacak! 


Başvurular bugün başladı ve her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 30 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecektir. Yayınlanan güncel iş ilanları ile ilgili detayları görüntülemek ve hemen İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ 


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

Son Başvuru Tarihi: 30 Aralık 2021