50 Yaş Sınır İşçi Ve Memur Alımı Yapılacak

50 Yaş Sınır İşçi Ve Memur Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden 50 yaş sınır daimi personeli alımı yapılması için yayımlanan Belediye is ilanları işçi ve memur alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 8 daimi işçi ve memur alımı yapılması için Belediye is ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Aydın Büyükşehir Belediyesi 1 büro personeli, 1 jeoloji mühendisi, 1 elektrikçi. 2 parke döşeme ustası, 2 soğuk demirci, 1 harita teknikeri alacak.
 

İŞÇİ VE MEMUR ALIMI İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan fotoğraflı öz geçmiş istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


İŞÇİ VE MEMUR ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


İŞÇİ VE MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına başvurular 31.01.2022 - 02.02.2022 tarihleri arasında Hasanefendi Ramazanpaşa Mah. İstiklal Cad.No:1/2 Efeler Aydın adresinden yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 02 Şubat 2022

Popüler İlanlar