51 En Az ilköğretim 40-45 Yaş Sınır İSTAÇ Personel Alımı

51 En Az ilköğretim 40-45 Yaş Sınır İSTAÇ Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden 51 daimi personeli alımı yapılması için İSTAÇ personel alımı ilanları yayımlandı. En az ilköğretim 40-45 yaş sınır kadın erkek personel alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 51 daimi 40-45 yaş sınır personel alımı yapılması için İSTAÇ personel alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Çevre Yönetimi 51 daimi elle süpürme işçisi alacak. 


İSTAÇ PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması zorunludur.     

 

Kamu İs İlanları Başvuru Şartları

17 Kamu Kurumu 13 ilde KPSS Şartsız 48 Personel Alımı

 

STAÇ PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

İSTAÇ personel alımı ilanına son başvuru tarihi 20 Ocak 2022 günü olup başvurular https://kariyer.ibb.istanbul/   internet adresine CV gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
#kamupersonelialım  #memuralm  #belediyepersonelalımı 

istac-1.pngistac-2.png

Son Başvuru Tarihi: 20 Ocak 2022

Popüler İlanlar