59 Daimi Öğrenim Şartsız Ve Lisans Mezunu Kamu Personel Alımı

59 Daimi Öğrenim Şartsız Ve Lisans Mezunu Kamu Personel Alımı

İŞKUR üzerinden 59 daimi personel alımı için ilanlar yayımladı. İlanlar kapsamında öğrenim şartsız ve lisans mezunu kamu personel alımı yapılacak.

İŞKUR iş ilanları üzerinden 59 daimi öğrenim şartsız ve lisans mezunu kamu personel  alımı için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Antalya Falez 5 çocuk gelişim uzmanı, 4 hayvan bakıcısı, 5 taşıma personeli, 2 elektrik ustası, 21 düz işçi, 2 sıva ustası,1 ekskavatör operatörü, 1 duvar ustası, 3 kalıp ustası, 2 aşçı, 5 bulaşıkçı, 8 garson alacak.

 

Kamu 5 İlde 55 Personel Alımı

Öğrenim Şartsız Belediye İs İlanları Daimi Park Bahçe İşçisi Alınacak

 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.

 

En Az İlköğretim Mezunu 50 Temizlik Personeli Alınacak

Darphane 3 Meslekten 52 Kamu İşçi Alımı Başvuruları Açıldı

 

İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 27 Ocak 2022 olarak belirtilmiş olup başvurular [email protected] adresine yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2022

Popüler İlanlar