6 İlanla KPSS Sartsız Personel Alımları

6 İlanla KPSS Sartsız Personel Alımları

İŞKUR iş ilanları üzerinden 6 ilanla Kamu Personeli Alımı yapılıyor. KPSS Sartsız Personel Alımları kapsamında kamu memur ve işçi alımları gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde…

İŞKUR üzerinden 6 ilanla Belediye Başkanlıkları 29 memur ve işçi alımı için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Manisa BESOT 2 kreş öğretmeni (eğtmen), 1 şehir plancısı, 1 kepçe operatörü, 13 erbab işçi, Sivas AKBELSAN 3 beden işçisi, İstanbul Sarıyer 5 part-time tiyatro oyuncusu, Mersin Erdemli 2 okul öncesi öğretmeni, Kocaeli Derince 2 beden işçisi alacak.

 

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.

 

İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 24 Eylül  2021 olarak belirtilmiş olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
 

Son Başvuru Tarihi: 24 Eylül 2021