6 İlde 9  Kamu Kurumu Belediye Vakıf 25 Personel Alımı

6 İlde 9 Kamu Kurumu Belediye Vakıf 25 Personel Alımı

İŞKUR üzerinden 6 şehirde Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan 9 kamu kurumu ilanları kapsamında 25 personel alımı memur alımı kamu işçisi alımı yapılacak

İŞKUR üzerinden 6 şehirde 25 Kamu Personeli Alımı için 9 kamu kurumu iş ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Konya Seydişehir SYDV 2 sosyal yardım ve inceleme görevlisi, 1 büro görevlisi, İzmir İZFAŞ 5 LCV alım personeli, İzmir İZELMAN 1 inşaat mühendisi, 1 hidrojeoloji mühendisi, Denizli PERAŞ 2 halkla ilişkiler görevlisi, Muğla Büyükşehir Belediyesi 2 buldozer operatörü, 2 ekskavatör operatörü, İstanbul Bayrampaşa 1 temizlik personeli, 1 şoför, Antalya Demre 2 beden işçisi, İstanbul BİMTAŞ 2 veri giriş elemanı, İstanbul İSPER uzman (jeoloji mühendisi), 1 destek personeli, 1 imam, 1 motosiklet sürücüsü alımı yapacağını duyurdu. www.kariyerkamu.com haberidir.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 25.10.2021 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
Konya Seydişehir 
https://media.iskur.gov.tr/49488/konya-seydisehir-sydv-25-10-2021.pdf  
İzmir İZFAŞ
https://media.iskur.gov.tr/49506/izmir-izmir-fuarcilik-hiz-kultur-santic-as-25-10-2021.pdf  
İzmir İZELMAN 
https://media.iskur.gov.tr/49526/izmir-izelman-a-s-25-10-2021.pdf  
Denizli PERAŞ
https://media.iskur.gov.tr/49529/denizli-peras-san-tic-a-s-25-10-2021.pdf  
Muğla Büyükşehir Belediyesi 
https://media.iskur.gov.tr/49568/mugla-buyuksehir-belediyesi-emek-personel-ltd-sti-25-10-2021.pdf  
İstanbul Bayrampaşa
https://media.iskur.gov.tr/49581/istanbul-baypas-bayrampasa-ins-yat-taah-hiz-san-tic-ltd-sti-25-10-2021.pdf 
İstanbul BİMTAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/49614/istanbul-bimtas-bogazici-peyz-ins-mus-tek-hiz-san-tic-a-s-25-10-2021.pdf 
İstanbul İSPER
https://media.iskur.gov.tr/49551/istanbul-personel-yonetim-a-s-24-10-2021.pdf 
Antalya Demre 
https://media.iskur.gov.tr/49613/antalya-demre-hizmet-ltd-sti-25-10-2021.pdf  

Son Başvuru Tarihi: 25 Ekim 2021