6 Kamu Kurumuna 81 Kamu Personeli Alımı Başvuruları İçin Son Günler

6 Kamu Kurumuna 81 Kamu Personeli Alımı Başvuruları İçin Son Günler

Farklı şehirlerde Kamu Personeli Alımı için yayımlanan iş ilanları ile 6 Kamu Kurumuna başvurular sona eriyor. 81 Kamu Personeli Alımı memur alımı kamu işçisi alımı yapılacağı duyurulmuştu.

Yayımlanan ilanlar kapsamında şoför, temizlik personeli, beden işçisi, bulaşıkçı, memur, işçi, market elemanı, aekeolg ve diğer pozisyonlar için kamu personeli  alımı yapılıyor. www.kariyerkamu.com haberidir.


ALIM YAPILAN KURUMLAR

TCDD 46 Yaş Sınır 25 Personel Sürekli İşçi Alımları 
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü yayımladığı sürekli işçi ilanı ile 25 demiryolu trafik operatörü alacak.  
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Kahramanmaraş Afşin Ve Göksun Mehmet Sağlam Öğretmen Evleri 6 Meslekten Personel Alıyor 
Kahramanmaraş Afşin Öğretmenevi Müdürlüğü  6 garson, 1 resepsiyon görevlisi (ön büro elemanı), 1 bulaşıkçı, 1 diyetisyen, 1 temizlik görevlisi, 1 şoför, Kahramanmaraş Göksun Mehmet Sağlam Öğretmenevi Müdürlüğü 5 garson alımı yapılacağını duyurdu.  
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Muğla Büyükşehir Belediyesi İlkokul Lise Kamu İşçisi Alımı 
Muğla Büyükşehir Belediyesi 2 temizlik görevlisi, 7 akaryakıt satış elemanı, 4 market elemanı alacak. 
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Afyonkarahisar Emirdağ Belediyesi  45 Yaş Sınır Sekiz Buçuk-Beş Buçuk Çalışacak İlköğretim İşçi Alımı 
Afyonkarahisar Emirdağ Belediyesi 10 beden işçisi alacak. 
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Muğla Ula Belediyesi  İlkokul Ön Lisan Lisans 15 Memur Ve İşçi Alımı 
Muğla Ula Belediyesi 1 restoratör, 2 arkeolog, 12 beden işçisi alacak. 
DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 25.10.2021 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 25 Ekim 2021