6 Meslekten Kamu Memur Ve Sürekli İşçi Alımı

6 Meslekten Kamu Memur Ve Sürekli İşçi Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden 23 daimi Kamu Personeli Alımı için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı.6 meslekten memur-işçi alınacak, şoför, büro işçisi, temizlik işçisi, mühendis, tekniker...

İŞKUR İş İlanları üzerinden 23 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Tekirdağ Marmaraereğlisi Belediyesi 7 büro işçisi, 2 inşaat mühendisi, 1 laborant ve veteriner sağlık teknikeri, 1 şoför, 11 temizlik işçisi, 1 deniz ve liman işletme meslek elemanı alacak.
 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

** Marmaraereğlisi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** Marmaraereğlisi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur
** Marmaraereğlisi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** Marmaraereğlisi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
** Marmaraereğlisi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


BAŞVURU BİLGİLERİ

Marmaraereğlisi Belediyesi personel alımı ilanına başvurular 13.10.2021 - 14.10.2021 tarihleri arasında ikbasvuru@marmaraereğlisi.bel.tr adresinden yapılacaktır. ww.kariyerkamu.com

TAM İLAN METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 14 Ekim 2021