7 Branşta KPSS Şartsız Personel Alımları

7 Branşta KPSS Şartsız Personel Alımları

İŞKUR iş ilanları üzerinden 19 daimi Kamu Personeli Alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İş İlanları kapsamında 7 farklı branşta memur alımı yapılacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden 19 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İzmir Büyükşehir Belediyesi İZELMAN 11 şehir plancısı, 1 mimar, 1 anaokulu öğretmeni, 2 makine mühendisi, 1 endüstri mühendisi, 2 büro elemanı, 1 inşaat mühendisi alacak.
 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


BAŞVURU BİLGİLERİ

İZELMAN personel alımı ilanına başvurular 11.10.2021 - 13.10.2021 tarihleri arasında basvuru@izelman.com.tr adresinden yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

TAM İLAN METNİ İÇİN BURAYI TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 13 Ekim 2021