7 Kamu Kurumu 63 Kamu Personeli Alıyor

7 Kamu Kurumu 63 Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR üzerinden 63 Kamu Personeli Alımı için yayımlanan ilanlar kapsamında büro işçisi, harita teknikeri, beden işçisi, şoför.. alıyor İstanbul, Konya, Balıkesir, Adana, Mersin, Karabük,Kırklareli.

Farklı şehirlerde Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Konya Güneysınır SYDV, İstanbul İSTON, Balıkesir Bandırma İnsan Kaynakları, Karabük Safranbolu Belediyesi, Adana İmamoğlu Belediyesi,  Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kırklareli Pınarhisar Belediyesi büro işçisi, endüstri ürünleri tasarımcısı, sağlık personeli yardımcısı, harita teknikeri, beden işçisi, ilaçlama uygulayıcı operatörü, şoför olmak üzere 63 kamu personeli  alımı yapılacağını duyurdu.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.

BAŞVURU BİLGİLERİ VE İLAN METİNLERİ

İlanlar için son başvuru tarihi 25.03.2021günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır.

Kırklareli Pınarhisar Belediyesi

0-kamu-5-kirikkale-1.png0-kamu-6-kirikkale-7.png
Mersin Büyükşehir İmar İnşaat

0-kamu-3-mersin-1.png0-kamu-4-mersin-2.png
Adana İmamoğlu Belediyesi

0-kamu-2-adana.png
Karabük Safranbolu Belediyesi

0-kamu-1-safranbolu.png
Balıkesir Bandırma İnsan Kaynakları

0-kamu-8-bandirma.png
İstanbul İSTON

0-kamu-9-ist-1.png0-kamu-9-ist-2.png
Konya Güneysınır SYDV

0-kamu-10-konya.png

Son Başvuru Tarihi: 25 Mart 2021