8 İlanla Kamu Kurumları Farklı Şehirlerde Kamu Personeli Alıyor

8 İlanla Kamu Kurumları Farklı Şehirlerde Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde Kamu Personeli Alımı için İş İlanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında 8 iş ilanı ile Kamu Kurumlarına memur ve işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Bursa BURFAŞ 1 sahne teknisyeni, 1 tenis sorumlusu, İstanbul Beylikdüzü  3 süpürgeci, İstanbul Asfalt Fabrikaları 1 üretime yardımcı personel, 2 büro personeli, İstanbul BAYPAŞ 2 temizlik personeli, 3 şoför, Muğla Eskihisar 4 beden işçisi,  Giresun Espiye SYDV 2 büro işçisi, Çanakkale Ezine çocuk gelişimi ve eğitimi elemanı, 3 büro memuru
alımı yapılacağı duyuruldu. www.kariyerkamu.com haberidir.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 21.09.2021 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Bursa BURFAŞ
https://media.iskur.gov.tr/48668/bursa-burfas-san-tic-a-s-21-09-2021.pdf  
İstanbul BAYPAŞ
https://media.iskur.gov.tr/48669/istanbul-baypas-bayrampasa-ins-yat-taah-hiz-san-tic-ltd-sti-21-09-2021.pdf 
https://media.iskur.gov.tr/48673/istanbul-baypas-bayrampasa-ins-yat-taah-hizm-san-tic-ltd-sti-21-09-2021.pdf 
İstanbul Beylikdüzü
https://media.iskur.gov.tr/48695/istanbul-beylikduzu-belediyesi-personel-a-s-21-09-2021.pdf 
İstanbul Asfalt Fabrikaları
https://media.iskur.gov.tr/48708/istanbul-asfalt-fabrikalari-san-tic-a-s-21-09-2021.pdf
Muğla Eskihisar
https://media.iskur.gov.tr/48673/istanbul-baypas-bayrampasa-ins-yat-taah-hizm-san-tic-ltd-sti-21-09-2021.pdf 
Giresun Espiye SYDV
https://media.iskur.gov.tr/48701/giresun-espiye-sydv-21-09-2021.pdf  
Çanakkale Ezime 
https://media.iskur.gov.tr/48707/canakkale-ezine-22-eylul-destek-turz-san-tic-ltd-sti-21-09-2021.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 21 Eylül 2021