8 İlde 51 İşçi Ve Memur Alımı

8 İlde 51 İşçi Ve Memur Alımı

İŞKUR üzerinden 8 ilde işçi ve memur alımı için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında 51 personel alımı yapılacak.

İŞKUR iş ilanları üzerinden 8 ilde 51 işçi ve memur alımı için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Kayseri KAY-TUR 10 fırıncı ve hamurkar, İstanbul Ulaşım 2 müşteri ilişkiler sorumlusu, İzmir Ödemiş 1 elektrik mühendisi, 1 şehir plancısı, Eskişehir Mihalıççık 4 beden işçisi, Bilecik Pazaryeri 2 beden işçisi, Balıkesir Gönen 4 büro personeli, 1 kamyon şoförü, 6 beden işçisi, 3 katı atık toplama işçisi, Bursa Yıldırım 9 damperli kamyon ve hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu şoförü, 1 kazıcı yükleyici operatörü, 1 yükleyici iş makinesi operatörü, Bartın Amasra 4 beden işçisi, İstanbul SAFAŞ 1 büro personeli, 1 temizlik görevlisi alacak.


İŞÇİ VE MEMUR ALIMI İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


İŞÇİ VE MEMUR ALIMIGENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.


İŞÇİ VE MEMUR ALIMIİLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 28 Ocak 2022 olarak belirtilmiş olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Kayseri KAY-TUR  
https://media.iskur.gov.tr/52413/kayseri-kay-tur-a-s-28-02-2022.pdf 
İstanbul Ulaşım
https://media.iskur.gov.tr/52427/istanbul-ulasim-hiz-arac-kiralama-san-tic-a-s-28-01-2022.pdf  
İzmir Ödemiş 
https://media.iskur.gov.tr/52542/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-izmir-odemis-beld-pers-ltd-sti-28-01-2022.pdf 
Eskişehir Mihalıççık
https://media.iskur.gov.tr/52556/d-users-hasan-guday-desktop-eskisehir-mihaliccik-belediyesi-personel-ltd-sti-28-01-2022.pdf 
Bilecik Pazaryeri 
https://media.iskur.gov.tr/52575/d-users-hasan-guday-desktop-bilecik-pazaryeri-belediyesi-per-ltd-sti-28-01-2022.pdf 
Balıkesir Gönen
https://media.iskur.gov.tr/52545/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-balikesir-gonen-beld-pers-a-s-28-01-2022.pdf 
Bursa Yıldırım 
https://media.iskur.gov.tr/52534/d-users-hasan-guday-desktop-bursa-yesil-yildirim-a-s-28-01-2022.pdf 
Bartın Amasra 
https://media.iskur.gov.tr/52576/d-users-hasan-guday-desktop-bartin-amasra-belediyesi-per-ltd-sti-28-01-2022.pdf 
İstanbul SAFAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/52584/d-users-hasan-guday-desktop-istanbul-safas-ins-turz-cevre-hizm-org-san-tic-ltd-sti-28-01-2022.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 28 Ocak 2022

Popüler İlanlar