8 Kamu Kurumu 542 Personel Alımı

8 Kamu Kurumu 542 Personel Alımı

Farklı şehirlerde Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında 8 kamu kurumuna 542 personel  alımı yapılacağı duyuruldu. Tüm detayları ile haberimiz içeriğinde.. 

Farklı şehirlerde Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında 8 kamu kurumuna 542 personel  alımı yapılacağı duyuruldu. 

Alım Yapan Kamu Kurumları ve Resmi İlanlar

Rekabet Kurumu 30 Kamu Personeli Alıyor 
30 uzman yardımcısı alımı
Son Başvuru Tarihi: 09 Nisan 2021 

TÜBİTAK BUTAL 9 Personel Alımı 
Ar-Ge personeli, uzman, uzman yardımcısı, teknisyen, tekniker, memur, yönetici asistanı alımı
Son Başvuru Tarihi: 05 Nisan 2021 

BDDK 2 Unvanda 12 Kamu Personeli Alacak 
Son Başvuru Tarihi: 09 Nisan 2021 
Memur ve mühendis alımı

Türkiye Maarif Vakfı KPSS Şartsız 25 Kamu Personeli Alımı Yapıyor 
Maarif uzman yardımcısı alımı
Son Başvuru Tarihi: 25 Nisan 2021 

Adalet Bakanlığı 202 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Başvuruları 
Öğretmen, psikolog, sosyal çalışmacı, fizyoterapist, veteriner, mühendis alımı
Son Başvuru Tarihi: 16 Nisan 2021

Sağlık Bakanlığı KPSS Şartsız 6 Personel Alımı
Veri analisti, karar destek uzmanı, büyük veri uzmanı alımı
Son Başvuru Tarihi: 12 Nisan 2021 

Milli Savunma Üniversitesi 200 Sözleşmeli Personel Alımı 
İstanbul, Ankara, İzmir, Balıkesir ve  Yalova’da görevlendirilmek üzere   destek personeli, hizmetli, aşçı, berber, garson, şoför, terzi/ütücü, kaloriferci, boya-badana, veteriner, psikolog, çevre mühendisi, gıda mühendisi, elektrik mühendisi, diyetisyen, harita teknikeri, fotoğraf ve kamera teknikeri, makine teknikeri, matbaa teknikeri, iklimlendirme teknikeri, inşaat teknikeri, teknisyen (marangoz), metal işleri teknisyeni, elektrik teknisyeni, sıhhi tesisat teknisyeni alımı
Son Başvuru Tarihi: 21 Nisan 2021 

Gelir İdaresi Başkanlığı Yüksek Ücretle 15 Unvanda 58 Sözleşmeli Kamu Personeli Alacak 
Yazılım koordinatörü, kıdemli yazılımcı, uzman yazılımcı, kıdemli bilişim ağları mimarı, bilişim ağları yöneticisi, bilişim ağları ve siber güvenlik uzmanı, bilişim sistemleri mimarı, bilişim sistemleri yönetici, bilişim sistemleri uzmanı, bilişim sistemleri programcısı, bilişim teknik destek uzmanı, uzman veri tabanı yöneticisi, veri tabanı yöneticisi alımı.

Genel Başvuru Şartları

** Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
** Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
** Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
** Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
** Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
** Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.

Adaylardan İstenilen Belgeler

a – Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
b - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
c - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
d - Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
e - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
f - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
g - Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
h - Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
i – Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
j - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 25 Nisan 2021