83 KPSS Şartsız Sınavsız Kamu Personeli Alımı Tam Zamanlı Ve Part-Time

83 KPSS Şartsız Sınavsız Kamu Personeli Alımı Tam Zamanlı Ve Part-Time

İŞKUR üzerinden 83 personel alımı için sınavsız kamu personeli alımı ilanları yayımlandı. Tam ve yarı zamanlı engelli-engelsiz personel alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 83 tam zamanlı ve yarı zamanlı engelli-engelsiz personel alımı yapılması için sınavsız kamu personeli alımı ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi 75 usta öğretici, 2 usta öğretici (engelli), 1 büro işçisi, 1 tekniker, 3 uzman, 1 garson alacak.


SINAVSIZ KAMU PERSONELİ ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


SINAVSIZ KAMU PERSONELİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

İSPER personel alımı ilanına son başvuru tarihi 7 Ocak 2022 günü olup başvurularhttps://kariyer.ibb.istanbul Genel Başvuru internet adresine CV gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 07 Ocak 2022

Popüler İlanlar