9 Belediye KPSS Sartsız Personel Alımları İle 80 Memur Ve işçi Alımı

9 Belediye KPSS Sartsız Personel Alımları İle 80 Memur Ve işçi Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden 9 Belediye Başkanlığı KPSS Sartsız Personel Alımları yapıyor. Yayımlanan İlanlar kapsamında farklı mesleklerden 80 Kamu Personeli Alımı yapılacağı bildirildi.

İŞKUR üzerinden 9 Belediye Başkanlığı 80 memur ve işçi alımı için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Adana İmamoğlu 20 temizlik görevlisi,  Kayseri KAYMEK 1 greyder operatörü, silindir operatörü, 1 inşaat boyacısı, 1 buhar kazanı operatörü, 1 büro personeli, 1 elektrik teknisyeni, 3 parke taş ve bazalt işçisi, 4 parke taş ve bazalt ustası, 5 ağır vasıta şoförü, 5 mezar kazma işçisi, 5 şoför (cenaze nakil aracı), 10 beden işçisi, Balıkesir Karesi 2 kamyon şoförü, 2 park bahçe bakım elemanı, Kırşehir 2 dava takip memuru, Aydın Büyükşehir 1 büro personeli, 1 ağır vasıta şoförü, 2 demirci, 1 şoför, İstanbul İSTON 2 peyzaj mimarı, Zonguldak Gümeli 2 beton parke ve bordür taşı döşeme işçisi, İzmir Bayındır 5 çöp toplama personeli, Denizli Merkezefendi 2 büro işçisi (engelli) alacak.


BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.


İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 23 Eylül  2021 olarak belirtilmiş olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Adana İmamoğlu 
https://media.iskur.gov.tr/48806/adana-imamoglu-organizasyon-san-tic-ltd-sti-23-09-2021.pdf 
Kayseri KAYMEK
https://media.iskur.gov.tr/48805/kayseri-kaymek-a-s-23-09-2021.pdf 
Balıkesir Karesi 
https://media.iskur.gov.tr/48798/balikesir-karesi-kent-hizmetleri-san-tic-a-s-23-09-2021.pdf  
Kırşehir
https://media.iskur.gov.tr/48770/kirsehir-gida-tem-sos-tes-hiz-elekt-san-tic-ltd-sti-23-09-2021.pdf  
Aydın Büyükşehir
https://media.iskur.gov.tr/48759/aydin-buyuksehir-belediyesi-personel-a-s-23-09-2021.pdf  
İstanbul İSTON
https://media.iskur.gov.tr/48741/istanbul-iston-istanbul-beton-elemanlari-ve-hazir-beton-fabrikalari-san-tic-a-s-23-09-2021.pdf
Zonguldak Gümeli 
https://media.iskur.gov.tr/48740/zonguldak-gumeli-belediyesi-per-ltd-sti-23-09-2021.pdf 
İzmir Bayındır
https://media.iskur.gov.tr/48715/izmir-byndr-tur-enerj-org-ins-kayn-san-t-c-a-s-23-09-2021.pdf 
Denizli Merkezefendi
https://media.iskur.gov.tr/48692/denizli-merkezefendi-tem-ulas-ins-taah-san-tic-a-s-engelli-alim-ilani-23-09-2021.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 23 Eylül 2021