9 İlde Kamu Kurum Ve Kuruluşları 64 Kamu Personel Alımı

9 İlde Kamu Kurum Ve Kuruluşları 64 Kamu Personel Alımı

İŞKUR üzerinden 9 ilde Kamu Kurum ve Kuruluşları 64 kamu personel alımı için ilana çıktı. Hangi illerde alım yapılıyor? Başvurular nasıl yapılacak?

İŞKUR iş ilanları üzerinden 9 ilde Kamu Kurum ve Kuruluşları 64 kamu personel alımı için ilana çıktı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Aydın Arya 10 turizm meslek elemanı, İstanbul İSPER 2 tekniker, 3 veri giriş elemanı, 4 şoför, 12 destek personeli, 7 öğretmen, 2 ergoterapist, 1 odyolog, 5 özel eğitim öğretmeni, 5 büro elemanı, Kütahya Belde 2 büro işçisi, Kütahya Simpaş 1 büro işçisi, 1 kasiyer, İzmir İZFAŞ 50 temizlik personeli, Muğla MUTTAŞ 27 şoför, Afyonkarahisar Gömü 1 elektrikçi, 1 beden işçisi, 1 çaycı, Adana Feke 2 temizlik işçisi, eğitim danışmanı, Uşak Karahallı 2 beden işçisi, Kocaeli Nazende 20 servis elemanı, İstanbul İSTTELKOM 2 data center tekniker/teknisyen, 2 SOC izleme uzmanı, 1 SOC teknik proje yöneticisi alacak.
 

KAMU KURUM VE KURULUŞLARI BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


KAMU KURUM VE KURULUŞLARI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI  

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.


KAMU PERSONEL ALIMI İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 31 Ocak 2022 olarak belirtilmiş olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Aydın Arya  
https://media.iskur.gov.tr/52462/aydin-arya-turistik-tesisleri-a-s-31-01-2022.pdf 
İstanbul İSPER 
https://media.iskur.gov.tr/51723/istanbul-personel-yonetim-a-s-31-01-2022.pdf 
https://media.iskur.gov.tr/52594/d-users-hasan-guday-desktop-istanbul-personel-yonetim-a-s-31-01-2022.pdf 
Kütahya Belde 
https://media.iskur.gov.tr/52511/kutahya-belde-muhendislik-ins-a-s-31-01-2022.pdf 
Kütahya Simpaş
https://media.iskur.gov.tr/52512/kutahya-simpas-turz-a-s-31-01-2022.pdf 
İzmir İZFAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/52523/d-users-hasan-guday-desktop-izmir-izfas-tic-a-s-31-01-2022.pdf 
Muğla MUTTAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/52540/d-users-hasan-guday-desktop-mugla-muttas-kent-hiz-ins-tur-tas-tic-islt-ilt-san-ve-tic-a-s-31-01-2022.pdf 
Afyonkarahisar Gömü
https://media.iskur.gov.tr/52544/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-afyonkarahisar-gomu-beld-pers-ltd-sti-31-01-2022.pdf 
Adana Feke
https://media.iskur.gov.tr/52563/d-users-hasan-guday-desktop-adana-feke-belediyesi-per-hizm-ltd-sti-31-01-2022.pdf 
Uşak Karahallı 
https://media.iskur.gov.tr/52565/d-users-hasan-guday-desktop-usak-karbel-ener-ins-gida-turz-san-tic-ltd-sti-31-01-2022.pdf 
Kocaeli Nazende
https://media.iskur.gov.tr/52585/d-users-hasan-guday-desktop-kocaeli-nazende-isletmecilik-gida-ltd-sti-31-01-2022.pdf 
İstanbul İSTTELKOM
https://media.iskur.gov.tr/52599/d-users-hasan-guday-desktop-istanbul-isttelkom-elektronik-haberlesme-ve-alt-yapi-hizmetleri-san-tic-a-s-31-01-2022.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2022

Popüler İlanlar