9 ilde Kamu Kurum ve Kuruluşları Öğrenim Şartsız İlkokul Lise Önlisans Lisans 347 KPSS Şartsız Personel Alımı

9 ilde Kamu Kurum ve Kuruluşları Öğrenim Şartsız İlkokul Lise Önlisans Lisans 347 KPSS Şartsız Personel Alımı

İŞKUR üzerinden 9 ilde Kamu Kurum ve Kuruluşları öğrenim şartsız ilkokul lise önlisans lisans mezunu 347 işçi ve memur alımı için ilanlar yayımladı.

İŞKUR üzerinden 9 ilde Kamu Kurum ve Kuruluşları 347 işçi ve memur alımı için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Eskişehir ESPARK 1 mimar, 2 veri giriş kontrol işletmeni, 1 kuaför, 1 psikolog, 1 sosyolog, 1 büro işçisi, 3 itfaiyeci, Elazığ Sivrice 13 beden işçisi, 7 şoför, 6 temizlik işçisi, Kastamonu Taşköprü 1 fotoğrafçı, 1 aşçı, Nevşehir 1 Beko Loder (kazıcı yüleyici), 1 harita teknikeri, 1 greyder operatörü, Erzurum Karakoçan 3 vasıfsız işçi, 1 inşaat mühendisi, İzmir İZELMAN 2 büro elemanı, 1 ziraat mühendisi, Afyonkarahisar Sandıklı 20 bahçe bakım elemanı, İzmir İZFAŞ 1 grafik tasarım personeli, 1 teknik servis elemanı, Bartın KOZBEL 1 öğretmen, 1 temizlik görevlisi, Konya  Selçuklu 275 beden işçisi alacak.


KAMU KURUM VE KURULUŞLARI BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


KAMU KURUM VE KURULUŞLARI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.


KAMU KURUM VE KURULUŞLARI İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 13 Ocak 2022 olarak belirtilmiş olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir. 

Eskişehir ESPARK 
https://media.iskur.gov.tr/52172/eskisehir-espark-eskisehir-park-bahce-peyzaj-temz-a-s-13-01-2022.pdf 
Elazığ Sivrice 
https://media.iskur.gov.tr/52208/elazig-sivrice-belediyesi-per-ltd-sti-13-01-2022.pdf 
Kastamonu Taşköprü 
https://media.iskur.gov.tr/52213/kastamonu-taskopru-beld-pers-ltd-sti-13-01-2022.pdf 
Nevşehir 
https://media.iskur.gov.tr/52185/nevsehir-belediyesi-personel-a-s-13-01-2022.pdf 
Erzurum Karakoçan 
https://media.iskur.gov.tr/52146/erzurum-karacoban-beld-pers-ltd-sti-13-01-2022.pdf 
İzmir İZELMAN 
https://media.iskur.gov.tr/52138/izmir-izelman-gen-hiz-otopark-egt-sag-hizm-tic-a-s-13-01-2022.pdf 
Afyonkarahisar Sandıklı 
https://media.iskur.gov.tr/52129/afyonkarahisar-sanper-sandikli-per-istih-san-tic-ltd-sti-13-01-2022.pdf 
İzmir İZFAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/52017/izmir-izfas-tic-a-s-13-01-2022.pdf 
Bartın KOZBEL 
https://media.iskur.gov.tr/52226/bartin-kozbel-tem-hizm-yapi-ins-turz-san-ltd-sti-13-01-2022.pdf 
Konya  Selçuklu 
https://media.iskur.gov.tr/52228/konya-selcuklu-kent-hizmetleri-a-s-13-01-2022.pdf

Son Başvuru Tarihi: 13 Ocak 2022

Popüler İlanlar