Adalet Bakanlığı 25 Sözleşmeli Personel Alımı

Adalet Bakanlığı 25 Sözleşmeli Personel Alımı

Adalet Bakanlığı tarafından kamu personeli alımı için ilan yayımlandı. Yayımlanan ilan kapsamında 25 sözleşmeli bilişim personeli alınacağı açıklandı. Tüm detaylar haberimizin devamında…

Adalet Bakanlığı, son başvuru tarihi 12 temmuz 2021, Resmi Gazete' de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik'in 8'inci maddesi uyarınca sözlü sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 25 (yirmi beş) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.


ADALET BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIM İLANI

Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü emrinde istihdam edilmek üzere 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname'nin Ek 6'ncı maddesi ile 31.12.2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete' de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik'in 8'inci maddesi uyarınca sözlü sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 25 (yirmi beş) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.

adalet-bakanligi-001.png


ADALET BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIM İLANI BAŞVURU BİLGİLERİ

Adaylar başvurularını 28/06/2021-12/07/2021 tarihleri arasında saat 23:59:59'a kadar https://www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
Başvurular için gerekli koşullar, istenilen belgeler, sınav süreci ile ilgili diğer bilgiler Bakanlığımız internet adresinde www.adalet.gov.tr yer almaktadır.

Son Başvuru Tarihi: 12 Temmuz 2021