Adanaya İl Geneli ve İlçe Geneli Kamu Personel Alımı

Adanaya İl Geneli ve İlçe Geneli Kamu Personel Alımı

İŞKUR kamu iş ilanları ile Adana il genelinden ve ilçe genelinden Çukurova Üniversitesine kamu personelleri alınacak. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

Güncel kamu iş ilanı ile Çukurova Üniversitesi bünyesine 15 kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Alınacak kamu personeli Ceyhan ilçe genelinden 2 Güvenlik Görevlisi, İmamoğlu ilçe genelinden 1 Güvenlik görevlisi, Adana il genelinden 2 Güvenlik görevlisi, Adana ili genelinden 9 Temizlik Personeli ve yine il genelinden 1 kişi Sıhhi tesisatçı kamu personel alımı yapılacak.

Adayların İŞKUR başvuruları sonrasında Çukurova Üniversitesi Akif Kansu Toplantı Salonunda 03 Nisan 2020 tarihinde saat 09:00 da kura çekilişi yapılacak.

İŞKUR kamu personel alım ilanı şöyledir.

Adana İş İlanı

Çukurova Üniversitesi

Ceyhan İş İlanı

Güvenlik Görevlisi 2 kişi kamu personeli alımında erkek adayların 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, en az önlisans en fazla lisans mezunu olması, Ceyhan İkametli olması, 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik eğitimini başarı ile tamamlamış olması, ve valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, adaylarda erkeklerde 170 cm, kadınlarda 160 cm den kısa boylu olmaması şartlardan bazılarıdır. İŞKUR iş ilan numarası 00005466315 olarak yayınlandı.

Adana Kamu Alımı

Güvenlik Görevlisi 2 kişi kamu personeli alımında kadın ve erkek adayların 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, en az önlisans en fazla lisans mezunu olması Adana /Merkez, Sarıçam, Çukurova, İmamoğlu, Aladağ, Yüreğir, Yumurtalık, Tufanbeyli, Saimbeyli, Pozantı, Kozan, Karataş, Karaisalı, Feke, Ceyhan, Seyhan ikametli olmaları, 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik eğitimini başarı ile tamamlamış olması ve valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, adaylarda erkeklerde 170 cm, kadınlarda 160 cm den kısa boylu olmaması şartlardan bazılarıdır. İŞKUR iş ilan numarası 00005466248 olarak yayınlandı.

İmamoğlu İş İlanı

Güvenlik Görevlisi 1 kişi kamu personeli alımında erkek adayların 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, en az önlisans en fazla lisans mezunu olması, İmamoğlu İkametli olması, 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik eğitimini başarı ile tamamlamış olması, ve valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, adaylarda erkeklerde 170 cm, kadınlarda 160 cm den kısa boylu olmaması şartlardan bazılarıdır. İŞKUR iş ilan numarası 00005466256 olarak yayınlandı.

Adana Kamu Alımı

Temizlik Görevlisi 9 kişi kamu personeli alımında kadın ve erkek adayların 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul en fazla lise mezunu olması Adana /Merkez, Sarıçam, Çukurova, İmamoğlu, Aladağ, Yüreğir, Yumurtalık, Tufanbeyli, Saimbeyli, Pozantı, Kozan, Karataş, Karaisalı, Feke, Ceyhan, Seyhan ikametli olması şartlardan bazılarıdır. İŞKUR iş ilan numarası 00005466259 olarak yayınlandı.

Sıhhi Tesisatçı 1 kişi kamu personeli alımında kadın ve erkek adayların 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, lise mezunu olmaları, Adana /Merkez, Sarıçam, Çukurova, İmamoğlu, Aladağ, Yüreğir, Yumurtalık, Tufanbeyli, Saimbeyli, Pozantı, Kozan, Karataş, Karaisalı, Feke, Ceyhan, Seyhan ikametli olmaları, sıhhi tesisatçılık mesleği alanında Mesleki Yeterlilik Belgesi veya Ustalık Belgesi veya meslek liselerinin sıhhi tesisat bölümünden mezun olması şartlardan bazılarıdır. İŞKUR iş ilan numarası 00005466283 olarak yayınlandı.

Başvurular Ne Zaman ve Nereye Yapılacak?

Yapılacak olan bu kamu personel alımı Adana İŞKUR bünyesinde yapılmakta olup ikamet şartını sağlayan adaylar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından 17 Mart 2020 ile 23 Mart 2020 tarihleri arasında Adana İŞKUR il müdürlüğüne şahsen veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak yapabilecek.

Türkiye geneli bütün kamu alım iş ilanlarını cep uygulamamız ile takip edebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 23 Mart 2020