Adnan menderes Üniversitesi Hastanesi 45 Personel Alımı!

Adnan menderes Üniversitesi Hastanesi 45 Personel Alımı!

Adnan menderes Üniversitesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere 45 personel alınacak. Detaylar haberimizde...

HM01 kodunda hemşire alımları için fakülte veya yüksekokullardaki hemşirelik bölümü lisans programı bitirmek gerekiyor.

HM02 –Hemşirelik için Hemşirelik Lisans Programı mezuniyetine ek olarak  “KVC Yoğun Bakım, Ameliyathane, Genel Yoğun Bakım, Genel Cerrahi Hemşireliği, İlk Yardım, Hasta ve Yaşlı Hizmetleri, Yaşam Koçluğu ve İş Sağlığı ve Güvenliği “sertifikaları gerekmektedir.

HM03- Hemşirelik için aynı bölüm mezuniyeti yanında az 3 yıl mesleki deneyimi de istenmektedir.  İlk Yardım Eğitici, İş Yeri Hemşireliği, Toplam Kalite Yönetimi ve Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi sertifikaları da bu iş kolu için gerekmektedir.

HM04- Hemşirelik bölümü Lisans Programı mezunu yanında pandemi ve COVID-19 Sorumlusu, Hasta ve Yaşlı Bakımı Eğitimi ve Hasta Hakları sertifikaları şartı vardır.

HM05- Hemşirelik için Ortaöğretim Kurumları Hemşirelik bölümü mezuniyeti ve Üniversite Hastanelerinin Nöroşirurji Yoğun Bakım Ünitesinde de çalışmış olmak şartıyla, toplamda en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak. KVC Yoğun Bakım, Ameliyathane, Genel Yoğun Bakım ve Genel Cerrahi Hemşireliği sertifikaları istenmektedir.

HM06-Hemşirelik için Ortaöğretim Kurumları Hemşirelik bölümü ve 4 yıl üzeri mesleki deneyim şartı aranmaktadır. Ayrıca Üreme ve Cinsel Sağlık Modüler Eğitimi sertifikasına, Emzirme Danışmanlığı ve Evlilik Öncesi Danışmanlık Eğitimi belgeleri  

HM07- Hemşirelik; Hemşirelik bölümü mezunu olmak ve gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi

HM08-Hemşirelik, hemşirelik bölümü mezunu olmak ve mesleki deneyim

HM09- Hemşirelik için ortaöğretim kurumları hemşirelik bölümü mezuniyeti, Stres Yönetimi Eğitimi, İş Hayatında Yazışma Teknikleri, Mobbing Eğitimi, İşaret Dili, Hasta ve Yaşlı Hizmetleri ve İlk Yardım Eğitimi sertifikalarına sahip olmak.

HM10 Hemşirelik için Ortaöğretim Kurumları Hemşirelik bölümü mezuniyeti ve Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı ile Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi sertifikaları

HM11- Hemşirelik; hemşirelik bölümü mezuniyeti

HM12- Hemşirelik için, Ortaöğretim Kurumu Hemşirelik bölümü mezuniyeti aranıyor. Hastanelerin Kadın Doğum ve Genel Cerrahi Servislerinde de çalışmış olmak ve toplamda en az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak gerekiyor.  İlk Yardım, İş Yeri Hemşireliği ve Yenidoğan İşitme Tarama Programı Uygulama Eğitimi sertifikalarına sahip olmak, Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar için Hijyen Eğitimi almış olmak da diğer şartlar.

Son Başvuru Tarihi: 04 Ağustos 2020