Afyonkarahisar Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği 1 İşçi Alımı

Afyonkarahisar Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği 1 İşçi Alımı

9 Ağustos 2019 tarihiyle İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanla Afyonkarahisar Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği geçici işçi statüsünde 1 Su Arıza İşçisi alımı yapacağını duyurmuştur.

Afyonkarahisar Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği geçici işçi statüsünde 1 Su Arıza İşçisi alımı yapacağını İş Kurumu üzerinden 9 Ağustos 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 15 Ağustos 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00005107234 olarak verilmiştir.

1 Su Arıza İşçisi alımı için; En az ilköğretim en fazla ortaöğretim (Lise) mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir.

Çalışma süresi 4 ay olan ilan için başvuracak adayların sulama yapılacak araziyi bilmesi gerekir. İşin tanımı, su arızası  durumunda tamir ve bakım yapacaktır.

Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir.

Çıldırım Sulama Birliği Belediye Rant Tesisleri No:1/D Emirdağ/AFYONKARAHİSAR adresinde noter huzurunda çekilecek olan kura 21 Ağustos 2019 tarihi saat 9:00 ile 18:00 arasında yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 15 Ağustos 2019