Afyonkarahisar Kamu Personeli Alım İlanı

Afyonkarahisar Kamu Personeli Alım İlanı

Yapılan son resmi kamu iş ilanı ile Afyonkarahisar Evciler Belediyesine kamu personel alımı yapılacak. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

Güncel kamu iş ilanı ile Afyonkarahisar Evciler Belediyesi Bünyesine 8 kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Alınacak kamu personeli geçici olarak tam zamanlı çalışacak ve Temizlik Görevlisiolarak çalıştırılacaklar.
Adayların İŞKUR başvuruları sonrasında Evciler Belediye Başkanlığında 26 Mart 2020 tarihinde saat 10:30 da kura çekimi yapılacak.

İŞKUR kamu personel alım ilanı şöyledir.

Afyonkarahisar İş İlanı

Evciler Belediyesi 8 kişi kamu alımında

Temizlik Personeli 10 kişi kamu personeli alımında erkek adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu en fazla lisans mezunu olması, Evciler ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005467091 olarak ilan edildi.

Alınacak kamu personelleri Kayalık Mah. Cumhuriyet Meydanı Özel İdare İş Merkezi Kat:2 Evciler Afyonkarahisar adresinde çalışacak.

Başvurular Ne Zaman ve Nereye Yapılacak?

Yapılacak olan bu kamu personel alımı Afyonkarahisar İŞKUR bünyesinde yapılmakta olup ikamet şartını sağlayan adaylar başvurularını 23 Mart 2020 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından, İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak ya da Alo 170 hattı üzerinde yapabilecek.

Türkiye geneli bütün kamu alım iş ilanlarını cep uygulamamız ile takip edebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 23 Mart 2020