Aksaray İş İlanı! Sarıyahşi Belediyesine  İŞKUR ile İşçi Alınıyor 

Aksaray İş İlanı! Sarıyahşi Belediyesine  İŞKUR ile İşçi Alınıyor 

İŞKUR tarafından yayınlanan kamu iş ilanları ile Aksaray bünyesine 9 kişi personel alınıyor. Alınacak personeller belediye bünyesine alınacak.

Aksaray İli Sarıyahşi Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanları ile yapılan duyuru ile 9 kamu personeli alımı yapılacak alınacak personeller vasıfsız işçi olarak ve temizlik personeli olarak çalıştırılacak. En az ilkokul mezun kamu alımının ayrıntıları şöyle.

AKSARAY İŞ İLANI

Sarıyahşi Belediye Başkanlığı

Belediye personel alım ilanı ile 9 kişi işçi (Temizlikçi)  alımı yapılacak. Alınacak personellerin en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, Sarıyahşi ikametli olması şartları bulunmakta. Başvurular sonrası Sarıyahşi Belediye Başkanlığı Toplantı salonunda 04 Şubat 2020 tarihinde kura çekilecek ve 05 Şubat 2020 tarihinde sözlü mülakat yapılacak. İŞKUR iş ilan numarası 00005370267 olarak ilan edildi.

İlanlara başvurmak isteyen adayların 28 Ocak 2019 tarihine kadar  başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya İŞKUR hizmet binalarından yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 28 Ocak 2020