Alaaddin Keykubat Üniversitesi İlçe Geneli 8 Kamu Personeli Alımı

Alaaddin Keykubat Üniversitesi İlçe Geneli 8 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden son kamu iş ilanları ile Alaaddin Keykubat Üniversitesi bünyesine 8 kamu personeli alımı yapılacak. Alımın ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR kamu iş ilanı ile Alaaddin Keykubat Üniversitesi bünyesine 8 kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak kamu personeli alımı ilçe genelinden daimi ve tam zamanlı bir alımdır.

Başvurular sonrasında 09 Nisan 2020 tarihinde saat 15:00 da Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rafet Kayış Mühendislik Fakültesi konferans salonunda kura çekimi yapılacaktır. Gerekli tüm ilanlar üniversitenin internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Adaylara yazılı tebligat yapılmayacak.

Antalya İş İlanı

Alanya Alaaddin Keykubat  Üniversitesi

Temizlik Personeli olarak ilçe genelinden alınacak 3 kamu personeli alımında adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, adayların kadın, erkek 18 ile 34 yaş aralığında olması, Akseki, Alanya, Gazipaşa ilçelerinde bulunan yerleşkelerin iç ve dış mekanlarında vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmaması, görevin yapılmasına engel olabilecek zihinsel ve fiziksel engeli bulunmadığına dair tam teşekküllü hastaneden sağlık raporu alması, 657 sayılı DMK nın 48 nci maddesinde belirtilen şartları taşıması, ilan tarihinden önce Alanya ilçesinde ikamet ediyor olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması(Yapmış, Tecilli veya Muaf olması), Alanya ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005469438 olarak duyuruldu.

Güvenlik Görevlisi (Silahlı) olarak ilçe genelinden alınacak 5 kamu personeli alımında adayların en az lise en fazla lisans mezunu olması, adayların kadın, erkek 18 ile 39 yaş aralığında olması, Akseki, Alanya, Gazipaşa ilçelerinde bulunan yerleşkelerin iç ve dış mekanlarında vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmaması, görevini yapmasına engel olabilecek zihinsel ve fiziksel engeli olmaması, bayanlar için 160 cm. erkekler için 165 cm den kısa boylu olmamak ve boy ölçüsünün santimetre olarak son iki rakamı ile kilosu arasında 10 kilogramdan eksik veya fazla fark olmaması, Silahlı Özel Güvenlik eğitimini başarı ile tamamlamış olması ve valilik tarafından düzenlenen geçerli Silahlı Özel Güvenlik Kimlik kartına veya geçici kartına sahip olması, ilan tarihinden önce Alanya ilçesinde ikamet ediyor olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması(Yapmış, Tecilli veya Muaf olması), Alanya ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005469311 olarak duyuruldu.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi kamu personeli alımına yukarıdaki şartları taşıyan ve başvurmak isteyen adayların 23 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını Alanya İŞKUR hizmet merkezine veya İŞKUR internet sitesi üzerinden ve Alo 170 hattı üzerinden yapabilecekler.

İŞKUR kamu ilanlarını telefon uygulamamız ile inceleyebilirsiniz.

Telefon uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 23 Mart 2020