Almus Ataköy Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Almus Ataköy Belediyesi İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Almus Ataköy Belediyesi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alımı yapılacağı açıklandı.

Almus Ataköy Belediye Başkanlığı yayınladığı personel alımı ilanında beden işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 17 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004975758 olarak belirtilmiştir.

Beden işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Tokat ili Almus ilçesinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. İstihdam edilecek olan personel geçici olarak görevlendirilecektir.

Almus Ataköy Belediyesi beden işçisi alımı için işe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: Ataköy Belediyesi Hizmet Binası’nda 27 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 17 Mayıs 2019

Popüler İlanlar