Anadolu Üniversitesi 88 Öğretim Üyesi Alımı

Anadolu Üniversitesi 88 Öğretim Üyesi Alımı

Anadolu Üniversitesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 88 öğretim üyesi alımı yapılacak. Detaylar haberimizde…

Anadolu Üniversitesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 88 öğretim üyesi alımı yapılacak.

Yapılan Açıklama:

Üniversitemize bağlı birimlerin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 657 sayılı Kanunun 48. maddesi, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Anadolu Üniversitesinde Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma ile İlgili Değerlendirme Ölçütleri hükümlerini taşıyan öğretim üyeleri (Profesör veDoçent) alınacaktır.
Başvuru için Gerekli Belgeler: Adayların başvuru dilekçesi, 2 adet fotoğraf, özgeçmiş ve eserler listesi, öğrenim ve yabancı dil belgesi, askerlik durumlarını gösteren belge ile birlikte ilgili yönetmelik hükümleri uyarınca Profesör adaylarının 6 adet, Doçent adaylarının da 4 adet dosyayı Üniversitemiz Değerlendirme Ölçütlerine göre elektronik ortamda (USB-flaş bellek-içinde)hazırlayarak, başvuru belgeleri ve 1 adet dosyayla birlikte ilanın yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde “Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı ESKİŞEHİR” adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Adaylar, şartları uyan kadrolardan sadece birine başvurabilecek olup, belgeleri eksik olan ve/veya başvuru süresi içinde Rektörlüğe ulaşmayan başvurular kabul edilmeyecektir. İlan hakkındaki detaylı bilgilere www.anadolu.edu.tr internet adresimizden ulaşılabilir.

Son Başvuru Tarihi: 01 Kasım 2020