Anadolubank A.Ş. Personel Alımı

Anadolubank A.Ş. Personel Alımı

Anadolubank A.Ş personel  alımı için ilanı yayımlandı. Anadolubank A.Ş tarafından yayımlanan Ankara iş ilanları kapsamında  Portföy Yöneticileri alınacağı bildirildi.

Anadolubank A.Ş personel alımı için ilan yayımlamış olup ilanda Ankara ili Şubelerinde Kurumsal Bankacılık, Ticari Bankacılık ve Kobi Bankacılığı segmentlerinde görevlendirilmek üzere Portföy Yöneticileri alınacağı duyurulmuştur. 

Özel Başvuru Şartları

** Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların lisans programlarından mezun olması gerekir.
** Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Kurumsal Bankacılık, Ticari Bankacılık veya Kobi Bankacılığı alanında 4 yıl ve üzeri iş deneyimine sahip olması gerekir.
** Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların bankacılık ürünleri ve mevzuatına hakim olması gerekir
** Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların krediler, dış ticaret, nakit yönetimi sistemleri ve mali analiz konusunda bilgili olması gerekir
** Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların aktif araç kullanabilmesi gerekir
** Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekir.

Adaylardan İstenilen Belgeler

a - Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
b – Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
c – Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
d – Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
e – Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
f – Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gereklidir. (Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
g - Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
h – Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
i – Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
j - Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
k - Anadolubank personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gereklidir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Anadolubank tarafından onaylanabilir.

Başvuru Bilgisi

Son başvuru tarihi 26.01.2021 Salı  günü olup başvurular Kariyer Net sitesi üzerinden yapılacaktır.
İlan metnine aşağıdaki linkten ulaşılabilir. 
https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-kurumsal-ticari-kobi-bankaciligi-portfoy-yonetmeni-2644704
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 26 Ocak 2021