Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi 65 Güvenlik Görevlisi ve Sürekli İşçi Alımları

Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi 65 Güvenlik Görevlisi ve Sürekli İşçi Alımları

Ankara Güzel Sanatlar Üniversitesi Kamu’ya KPSS’siz 65 güvenlik görevlisi alımı ve sürekli işçi alımı iş ilanları kariyer olarak ilan edilmiştir. Alınacak kişilere 4857 iş kanunu hükümleri

Kamu’ya 15 Nisan 2019 Resmi Gazete ile yayınlanan ilanla KPSS’siz 65 güvenlik görevlisi alımı ve sürekli işçi alımı iş ilanları kariyer yapılacağı yayımlandı. Başvuracaklar en az ilköğretim en fazla lisans mezunu olması gerekiyor.
4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında İŞ-KUR üzerinden Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Isıtma ve Havalandırma Cihaz Operatörü, Bilgisayar Teknolojileri Teknisyeni, Elektrikçi, Bahçıvan, Şoför ve sürekli işçi alınacaktır.

Temizlik Görevlisi İçin Aranan Özel Şartlar; En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 – 45 yaş arasında olmak.

Güvenlik Görevlisi İçin Aranan Özel Şartlar; 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 – 45 yaş arasında olmak.

Isıtma Ve Havalandırma Cihazı Operatörü; En az 8 (Sekiz) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek. En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 – 35 yaş arasında olmak. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilen kurumlardan alınan Isıtma ve Doğalgaz İç Tesisat Yapım, Doğalgaz Çelik Boru Kaynakçısı ve Doğalgaz Polietilen Boru Kaynakçısı sertifikalarına sahip olmak.

Bilgisayar Teknolojileri Teknisyeni; En az 2 (iki) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek. TUBİTAK ULAKBİM tarafından düzenlenen Pardus ve GNU/LINUX Sistem Yönetimi Eğitimi Sertifikasına Sahip olmak. IP Güvenlik Kamera sistemleri güvenlik sertifikasına sahip olmak. En az lise ve dengi okul mezunu olmak. Öğretim Kurumlarının Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama ile ilgili bölümlerinden mezun olmak. 18 – 30 yaş arasında olmak.

ELEKTRİKÇİ (Genel); En az lise ve dengi okul mezunu olmak. Öğretim Kurumlarının Elektrik ve Elektronik ile ilgili bölümlerinden mezun olmak.  En az 10 (On) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek. 18 – 45 yaş arasında olmak.

Bahçıvan İçin Aranan Özel Şartlar; Bahçıvan olarak en az 5 (beş) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek. En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 – 35 yaş arasında olmak.

Şoför İçin Aranan Özel Şartlar; En az lise ve dengi okul mezunu olmak. En az 8 (Sekiz) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek. Src 2 ve Src 4 Belgesine Sahip olmak.  En az D sınıfı ehliyet sahibi olmak. 18 – 40 yaş arasında olmak.

Temizlik Görevlisi Olarak İstihdam Edilecek Olan Engelli İşçi İçin Aranan Özel Şartlar; En az lise ve dengi okul mezunu olmak. Engelli işçi olarak çalışma talebinde bulunanların en az %40 engelli olduğuna dair tam
teşekkülü sağlık kurulundan alınan sağlık raporu ile belgelendirmek. 18 – 40 yaş arasında olmak.

Temizlik Görevlisi Olarak İstihdam Edilecek Olan Eski Hükümlü Veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananlar İçin Aranan Özel Şartlar; En az İlköğretim okul mezunu olmak. Terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı. Eski hükümlü olarak başvuranlar ise İlgili Savcılıkça düzenlenmiş olan Eski hükümlülük belgesi. 18 – 40 yaş arasında olmak.

Başvurular 19 Nisan 2019 tarihine kadar iş kurumu üzerinden yapılması gerekmektedir. İŞKUR tarafından bildirilen nihai listede yer alan adaylar istenen belgeleri 25/04/2019 - 26/04/2019 tarihleri arasında Turan Güneş Bulvarı Yukarı Dikmen Mahallesi, 648. Cadde, No:4 06550 Oran Çankaya/ ANKARA adresinde bulunan Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi’ne elden teslim edeceklerdir. Yukarıda belirtilen tarih aralığında belgelerini teslim etmeyen yada eksik teslim edenler kura çekimine ve sözlü mülakata alınmayacaktır.

Güvenlik görevlisi ve sürekli işçi alımı kılavuzuna ulaşmak için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi: 19 Nisan 2019