Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı ilanı ile büro personeli ve 5 farklı branşta daha kamu personeli alımı yapacak.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı ilanı ön lisans ve lisans mezunu ile büro personeli, programcı, sistem programcısı, çözümleyici, tekniker, teknik hizmet personeli alacak. 


Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İçin Gerekli Belgeler

1) KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
2) Başvuru Formu (Üniversitemiz internet sayfasından temin edilecektir. https://hacibayram.edu.tr/personel/idari-personele-iliskin-matbu-formlar)
3) Diploma Örneği
4) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
5) Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için)
6) Tecrübe belgesi (SGK hizmet dökümü ve hizmetin geçtiği yerden alınacak onaylı belge)
7) İstenen unvana ait sertifika belgesi
8) Adli Sicil Kaydı (e-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir)
9) Sistem Programcısı, Çözümleyici ve Programcı pozisyonlarına başvuracak adaylar için istenilen programlama diline ilişkin belgeler ile dil yeterlilik belgesi (İngilizce dilinden en az (D) düzeyinde) 

ankara-1-004.pngankara-2-004.pngankar-3.png


Başvuru Bilgileri

Başvuru Yeri/Adresi: 

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Yücetepe Mahallesi 85.Cadde No:8 06570 Çankaya/ANKARA

Başvuru Tarihleri : 

Bu ilanın yayımlandığı tarih itibariyle 15 (on beş) gündür.

Adayların başvurularını yukarda belirtilen tarihlerde Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına Başvuru Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 21 Aralık 2021

Popüler İlanlar