Antalya Gazipaşa Belediyesi 10 Memur alımı!

Antalya Gazipaşa Belediyesi 10 Memur alımı!

Yayınlanan ilana göre 10 kişilik kontenjana sahip bir alım yapılacağı açıklandı. Şartlar ve detaylar haberimizde…

Personel alımları dâhilinde beklenen kamu personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Akdeniz Bölgesi istihdam merkezlerinden bir tanesi olan Antalya kenti İşilanları dahilinde yayımlanan yeni ilanlara göre; ilçe belediyesi olarak kamu hizmeti vermeye devam eden Gazipaşa Belediyesi tarafından personel alımı yapılacağı açıklandı.

Gazipaşa Belediyesi bünyesinde memur alımı unvanı ile yapılacak olan istihdamlara ait başvuru süreç bilgileri, ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu

10 kişilik kamu personeli alımı yapılacaktır. 9. Ve 10. Dereceden yapılacak olan alımlar için iki farklı personel alım ilanı yayımlanmış olup; ilk alımlar için 7 kişilik kontenjan açılmıştır. İkinci alımlar 10. Dereceden kadrolu memur alımı için açılmış olup; 3 kişilik kontenjan ile sınırlı tutulmaktadır.

Başvuru şartları;

7 kişilik alım dâhilinde başvuru yapacak olan adayların herhangi bir lisans programından mezun olma şartı haricinde KPSS P3 puan türünden en az 60 puana sahip olmaları gerekirken3 kişilik alımın ise herhangi bir ön lisans programından mezun olmak şartı haricinde KPSS P93 puan türünden en az 60 puana sahip olmak genel şartlar arasındadır.

Başvuru Kılavuzu İçin tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 21 Ağustos 2020