Antalya İl Emniyet Müdürlüğü 2 İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü 2 İşçi Alımı İlanı Yayınladı

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilanda en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği 2 işçi alım ilanı yayınlandı.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği 2 personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 15 Nisan 2019 tarihinde sona erecektir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvuru yapmaları gerekmektedir.

Temizlik görevlisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türk vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, askerliğini yapmış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, son 1 yıldır Antalya il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

İnşaat Boyacısı alımı için adayların; Türk vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, askerliğini yapmış olması, Antalya il sınırları içinde 1 yıldır ikamet ediyor olması gerekmektedir.

İnşaat boyacısı alımına kişisel durumu “TMY” olan adaylar başvuru yapabilirken temizlik görevlisi alımına kişisel durumu “engelli” olan adaylar başvuru yapabilmektedir. (00004927419, 00004927287)

Son Başvuru Tarihi: 15 Nisan 2019