Arhavi Çay Fabrikası İŞKUR ile 43 Kamu Personeli Alım İlanları

Arhavi Çay Fabrikası İŞKUR ile 43 Kamu Personeli Alım İlanları

Kamu Personeli Alımı İŞKUR kamu iş ilanı ile Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Arhavi Çay Fabrikasına 43 kamu personeli alınıyor.

Güncel İŞKUR kamu iş ilanı ile Çaykur bünyesindeki birden Artvin Arhavi Çay Fabrikasına geçici işçi pozisyonunda 43 kamu personeli alım ilanları yayınlandı. Yayınlanan bu ilanlarda yapılacak kamu personel alımlarında personeller geçici ve tam zamanlı çalıştırılacaklar.

Alınacak kamu personellerine yılda dört ikramiye ödemesi yapılacak ve adaylardan birden çok işyeri için başvuru yapan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

Yapılacak alımda alım şartlarını eksiksiz taşıyan adayların İŞKUR Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde yapılacak olan alımda başvurularını 28 Şubat 2020 tarihine kadar yapmaları ve sonrasında 19 Mart 2020 Çarşamba günü saat 13:00 da Hopa Spor salonunda noter huzurunda kura çekilecek. İŞKUR tarafından Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bildirilen kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular www.çaykur.gov.tr adresinden ilan edilecek. Hiçbir adayın adresine posta yolu ile tebligat yapılmayacak.

Artvin İş İlanı

Artvin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü

Beden İşçisi 3 kişi 00005420458 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek, kişisel durumu engelli personeller geçici ve tam zamanlı olarak, adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Kemalpaşa, Murgul, Yusufeli, Şavşat, Hopa, Borçka, Artvin Merkez, Arhavi, Ardanuç ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Arhavi Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar. Bu alımda kura çekimi Hopa Spor Salonu Hopa Artvin adresinde 19 Mart 2020 tarihinde saat 13:00 da yapılacak.

Beden İşçisi 40 kişi 00005420456 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak erkek personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaş ile 50 yaş aralığında bulunması, en az ilkokul mezunu olması, Artvin il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Arhavi Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Başvuruları devam eden kamu personeli alımında Artvin Arhavi Çay Fabrikasına alınacak 43 kişi kamu personeli alımına başvurmak isteyen ve yukarıdaki şartları taşıyan adayların 28 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2020