Arsin Belediyesi 6 Kamu İşçi Alım İlanı

Arsin Belediyesi 6 Kamu İşçi Alım İlanı

İŞKUR iş ilanları ile kamu işçisi personel alımı yapılıyor. Yayınlanan kamu personeli alım ilanı ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR iş ilanları ile Arsin Belediyesi Personel Ltd.Şti. bünyesine 6 kişi Kamu İşçi personel alımı yapılıyor. Yapılan iş ilanı alınacak personeller Arsin Belediyesi sınırları içerisinde dört ay geçici bir süre için 08:00 ile 17:00 çalışma saatleri arasında istihdam edilecek.

Arsin Belediyesi Kamu Personeli Alımı Aranan Şartlar

Adayların Türk Vatandaşı olması,

18 Yaşını tamamlamış olması,

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmaması,

Askerlikle ilişiği bulunmaması,

Güvenlik Soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olması,

En az üç yıl Trabzon ili Arsin ilçesi sınırlarında ikamet etmesi,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olması şartları bulunmaktadır.

İŞKUR İş İlanı İŞKUR Başvuru İşlemleri

Şartları taşıyan kamu işçi adaylarının 15 Mayıs 2020 tarihi ile 26 Mayıs 2020 tarihler arasında Yalı Mahallesi Şehit Ast.Halil ALBAYRAK Caddesi No:98/8 Arsin Trabzon adresine başvurularını;

Dilekçe, 2 adet fotoğraf, Adli Sicil Kaydı, Sağlık Raporu, Nüfus Kaydı, İkametgah Belgesi, Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi, Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Diploma ile başvurmaları gerekmektedir. Evrak teslimleri şahsen yapılacak olup kargo posta Vb. şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

İstenen şartları taşıyan Şoför adayları 27 Mayıs 2020 tarihinde Arsin Belediyesi Başkanlığı Toplantı Salonunda saat 10:00 da sözlü sınava tabi tutulacak.

Türkiye Geneli Kamu İşçi Alım ilanlarını akıllı telefon uygulamamız ile incelemek için tıklayınız.

arsin-isci.jpg

Son Başvuru Tarihi: 26 Mayıs 2020