Atabağı Belediye Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Atabağı Belediye Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Atabağı Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alımı yapılacağı açıklandı.

Atabağı Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre beden işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 21 Mayıs 2019 tarihi olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Atabağı Belediye Başkanlığı beden işçisi alımı başvurularında kullanılacak iş ilan numarası 00004982911 olarak belirtilmiştir.

Beden işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, Siirt Baykan ilçesinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Atabağı Belediye Başkanlığı beden işçisi alımı için 27 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Atabağı Belediyesi’nde kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 21 Mayıs 2019