Ayhanlar Sulama Birliği En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Ayhanlar Sulama Birliği En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Ayhanlar Sulama Birliği’nce yayınlanan personel alımı ilanında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alım ilanı yayınlandı.

Ayhanlar Sulama Birliği yayınladığı personel alımı ilanında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alımı yapacağını açıkladı. İstihdam edilecek olan personeller çiftçi kadrosunda görevlendirilecektir.

Başvuru yapmak isteyen adayların 10 Mayıs – 14 Mayıs 2019 tarihleri arasında iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004973364 olarak belirtilmiştir.

Çiftçi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Nevşehir Ürgüp ilçesinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. İstihdam edilecek olan personeller geçici süreli olarak istihdam edilecektir.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 17 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Ayhan Sulama Birliği’nde kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 14 Mayıs 2019