Bakanlıklar Belediye Banka Kamu Kurum Ve Kuruluşları 7 Bin 643 Kamu Personeli Alıyor

Bakanlıklar Belediye Banka Kamu Kurum Ve Kuruluşları 7 Bin 643 Kamu Personeli Alıyor

Kamu Kurum Ve Kuruluşları 7 bin 643 kamu personeli alımı için iş ilanları yayımlandı. Bakanlıklar belediye banka ve birçok kurum kamu personel alımı yapacak.

Kamu Kurum Ve Kuruluşları 7 bin 643 kamu personeli alımı için iş ilanları yayımlandı. Banka, belediye, bakanlıklar ve kamu kurumlarına farklı şehir ve mesleklerden kamu personel alımı yapılacak. www.kariyerkamu.com haberidir.


Türk standartları Enstitüsü
  
TSE sözleşmeli personel alımı yapılması için yayımladığı resmi ilan ile sınavla 7 sözleşmeli personel alacak.  
Son başvuru tarihi 20 Ocak


Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
 
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 4 bin 175 sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. Buna göre 1500 aile sosyal destek personeli, 555 sosyal çalışmacı, 600 psikolog, 100 fizyoterapist, 200 çocuk gelişimcisi, 20 diyetisyen, 150 öğretmen, 110 avukat, 200 diğer sağlık personeli, 200 hemşire, 240 büro personeli, 300 yurt yönetim personeli alınacak. 
Son başvuru tarihi 20 Ocak


Enerji Ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı

Enerji Ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı KPSS ile memur alımı ilanı yayımladı. 20 kişilik kadroya farklı branşlardan KPSS ile memur alımı yapılacak. 
Son başvuru tarihi 21 Ocak


Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı TİKA
   
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı yayımladığı resmi ilan ile 10 memur alımı yapacağını bildirdi. 
Son başvuru tarihi 21 Ocak


Hazine Ve Maliye Bakanlığı

Hazine Ve Maliye Bakanlığı yayımladığı ilan ile avukat, büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, tekniker, destek personeli olarak 136 sözleşmeli personel alımı yapacak. 
Son başvuru tarihi 21 Ocak


Ziraat Bankası

Ziraat Bankası yayımladığı ilan ile Ziraat Katılım ve Ziraat Teknoloji bünyesine 460 personel alımı gerçekleştirileceğini bildirdi. 
Son başvuru tarihi 21 Ocak


Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Duyurular yayımladı. Ön lisans mezunu en az 70 KPSS puan ile 75 zabıta memuru alımı yapacak. 
Son başvuru tarihi 28 Ocak  


Gençlik Ve Spor Bakanlığı
  
Gençlik Ve Spor Bakanlığı 923 kişilik memur alımı ilanı yayımladı. 
Son başvuru tarihi 28 Ocak  


Milli Savunma Bakanlığı

MSB memur alımı ilanı ile 80 kişilik kadro için KPSS ile memur alım gerçekleştirilecek. 
Son başvuru tarihi 30 Ocak   


Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı Ceza Ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilan ile 150 memur alımı yapacak. 
Son başvuru tarihi 31 Ocak   


Milli Savunma Bakanlığı

MSM personel alımı ilanı Kars, Erzurum ve Ankara illeri için 93 işçi ve memur alımı yapacak. Buna göre aşçı, çocuk eğitimcisi, garson, grafiker, hizmetli, istatistikçi, mal sorumlusu, memur, bilgisayar mühendisi, çevre mühendisi, endüstri mühendisi, jeoloji mühendisi, şoför, bilgisayar teknikeri, bilgisayar programlama teknikeri, mekatronik teknikeri, matbaa teknikeri, acil tıp teknisyeni, marangoz teknisyeni, klima teknisyeni, kaynak teknisyeni, oto teknisyeni, elk. güç kay. teknisyeni, oto boyama teknisyeni, terzi, uzman, berber, hesap sorumlusu, elektrik teknisyeni, koruma ve güvenlik görevlisi, V,H.K.İ. alınacak. 
Son başvuru tarihi 31 Ocak   


Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı duyurular ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kadrolu 22 personel alımı yapacağını açıkladı. 
Son başvuru tarihi 31 Ocak   


Gençlik Ve Spor Bakanlığı

GSB sözleşmeli personel alımı için yayımladığı ilan ile 652 personel alımı yapacak. 
Son başvuru tarihi 4 Şubat


Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı uzman yardımcılığı sınav duyurusu ile 30 uzman yardımcısı alımı yapılacağını bildirdi. 
Son başvuru tarihi 4 Şubat


Hazine Ve Maliye Bakanlığı

Hazine ve Maliye Bakanlığı Türkiye genelinde memur alımı yapılması için resmi iş ilanı yayımladı. Buna göre 250 KPSS ile memur alımı yapılacak. 
Son başvuru tarihi 11 Şubat


Adalet Bakanlığı

Adalet Bakanlığı 550 devlet memuru alını yapılması için ilan yayımladı. 
Son başvuru tarihi 23 Şubat


Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı yayımladığı ilan ile 10 memur alımı yapacağını duyurdu. 
Son başvuru tarihi 22 Mart


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için başvuru tarihleri değişiklik göstermekte olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 22 Mart 2022

Popüler İlanlar